ILSC’de, 130’dan fazla programla İngilizce öğrenmek için en iyi seçenekleri bulmanızı garanti ediyoruz.

ILSC Dil Okulları, 1991’den beri 100’den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilere dil eğitimi programları sunmaktadır ve ILSC Eğitim Grubu’nun Kolejleri, Öğretmen Eğitimi, İş için Dil Eğitimi ve Sürekli Eğitim’i de içeren 5 bölümün en büyük ve en uzun programıdır.

İlk okulunu 1991 yılında Vancouver, BC, Kanada’da açtığından beri, ILSC dil eğitiminde dünya lideri oldu ve Kanada’nın Vancouver, Toronto ve Montréal şehirlerinin yanısıra, dünyanın dört bir yanında 7 bölge içerecek şekilde büyüdü. Kanada dışında da Hindistan’ın Yeni Delhi ve Avustralya’nın, Brisbane, Melbourne ve Sydney şehirlerinde de okulları var.

2013 ve 2014 yıllarında, ILSC, dil eğitimi endüstrisinde kalitenin önemli bir ölçüsü olan Study Travel Magazine’in Star Chain School adlı endüstri ortakları tarafından en iyi dil okulu seçildi. Misyonunu yerine getirmek ve yüksek akademik mükemmellik ve hizmet standartlarını sürdürebilmek için çok çalışmaya devam ediyor.

 

Nova Scola olarak ILSC’yi temsil etmekten gurur duyuyor ve hedeflerinize ve bütçenize en uygun program seçmeniz için yardıma hazırız. Dil okulu danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.

 

ILSC, Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik Bakanlığı (CIC) yönetmeliği uyarınca tanımlanmış bir eğitim kurumudur. (DLI) Bu tanıma sahip olması sayesinde ILSC, Kanada’da uzun süreli eğitime gelecek uluslararası öğrencilere Kabul Mektupları (LoA) verme yetkisine sahiptir.

Daha fazla bilgi için: www.ilsc.com